Komfort machania ogonem.

Nadchodzi wiosna! Wszystkie produkty -25%!  ||  Darmowa wysyłka od 300zł

MILSEN

FUNCTIONALITY

DESIGN

Co kojarzy Ci się z relaksem, spokojem i błogą ciszą? Czy jest to miejsce czy przedmiot? A może jedno i drugie daje Ci poczucie wyciszenia i komfortu. Zamknij oczy, wyobraź sobie ciepłe miejsce, które będzie otulać Cię, zawsze kiedy tego potrzebujesz. Do którego możesz wracać kiedy tylko poczujesz taką potrzebę. W dzisiejszych czasach doceniamy efektywny i przyjemny wypoczynek, bardziej niż kiedyś. A skoro dla Ciebie tak ważne jest relaks to dlaczego by nie zapewnić go również naszym pupilom? 

W Milsen wierzymy, że prawda ta nie dotyczy tylko ludzi, ale również naszych pupili. Najnowsze badania naukowe opublikowane w prestiżowym magazynie Nature (LINK) wskazują wyraźnie na korelację poziomów stresu pomiędzy psami a ich właścicielami. Badanie to stanowi dowód potwierdzający nasze wieloletnie przekonanie: poprawiając komfort swojego pupila i redukując jego poziom stresu, pozytywnie wpływasz także na swoje samopoczucie. 

Naszą misją jest kreowanie unikalnych produktów, które wprawią w błogostan zarówno ciebie, jak i twojego pupila. Tworzymy rękodzieła kompletne – przyjemne i ciepłe w dotyku, które wkomponują się we wnętrze twojego domu i nadadzą mu niepowtarzalnego smaku wraz z nutą domowego ogniska. Oferowane przez nas produkty wykonywane są w Polsce ręcznie, z wykorzystaniem surowców najwyższej jakości. Naszą całą mądrość życiową stawiamy all-in na design i funkcjonalność, bez kompromisów.

Milsen- Sesja produktowa RAW (811)-2

Oferujemy szybką i ubezpieczoną dostawę kurierską 24h.

Bezpieczne zwroty do 14 dni od momentu otrzymania produktu.

Bezproblemowa 2-letnia gwarancja na wszystkie legowiska.

Bezpieczeństwo zakupów gwarantowane przez Certyfikat SSL.

WYBÓR ROZMIARU

Rozmiar legowiska, którego potrzebuje Twój pupil, będzie zależeć od długości i wysokości Twojego psa lub kota.  Najlepszym sposobem na określenie odpowiedniego rozmiaru jest zmierzenie zwierzaka od czubka nosa do nasady ogona oraz następnie dodanie 10-15cm, tak aby podarować Twojemu pupilowi maksymalny komfort wypoczynku.

Golden-Retriever