Płatność i wysyłka

Jak szybko otrzymasz zamówiony produkt?

99% ZAMÓWIEŃ DOSTARCZAMY W PRZECIĄGU 24H OD CHWILI WYSŁANIA ZAMÓWIENIA.
99% ZAMÓWIEŃ REALIZUJEMY W PRZECIĄGU 5 DNI ROBOCZYCH OD CHWILI ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA.

 

Formy dostawy

W PRZYPADKU WYBORU SPOSOBU PŁATNOŚCI „PŁATNOŚĆ ON-LINE PAYU / PRZELEW TRADYCYJNY” KOSZT DOSTAWY WYNOSI:

1. PACZKOMAT INPOST – 15,00 ZŁ

2. KURIER INPOST/DPD – 18.00 ZŁ

 

Formy płatności

1.”PŁATNOŚĆ ON-LINE PAYU” – ZA POŚREDNICTWEM PŁATNOŚCI PAYU REALIZUJĄCYCH PRZELEWY W 24 BANKACH (WYKAZ BANKÓW PREZENTOWANY JEST, PONIŻEJ NA STRONIE SKLEPU). ZAKSIĘGOWANIE ZAPŁATY PRZEZ SKLEP NASTĘPUJE, PRZY TYM SPOSOBIE PŁATNOŚCI NAJSZYBCIEJ I ZNACZNIE PRZYSPIESZA DOSTAWĘ ZAMÓWIONEGO TOWARU. WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT USŁUGI PAYU UZYSKASZ NA STRONIE WWW.PAYU.PL

2.„PRZELEW TRADYCYJNY” – OFERUJEMY PŁATNOŚĆ BEZPOŚREDNIO NA NASZ FIRMOWY RACHUNEK BANKOWY – NUMER RACHUNKU TO: 39 1050 1012 1000 0090 8060 3880 (ING BANK ŚLĄSKI)

 

Dodatkowe informacje

PRODUKTY ZNAJDUJĄCE SIĘ W OFERTACH PROMOCYJNYCH, ORAZ W WYPRZEDAŻY, SĄ OBJĘTE TAKIMI SAMYMI WARUNKAMI DOSTAWY, JAK PRODUKTY NIE OBJĘTE PROMOCJĄ. PRZESYŁKI DOSTARCZAMY W DNI ROBOCZE, NAJCZĘŚCIEJ W GODZINACH 8:00 – 18:00. WSZYSTKO ZALEŻY OD MIEJSCA DOSTAWY, WARUNKÓW POGODOWYCH ORAZ SAMEGO SPEDYTORA.

WYBÓR ROZMIARU

Rozmiar legowiska, którego potrzebuje Twój pupil, będzie zależeć od długości i wysokości Twojego psa lub kota.  Najlepszym sposobem na określenie odpowiedniego rozmiaru jest zmierzenie zwierzaka od czubka nosa do nasady ogona oraz następnie dodanie 10-15cm, tak aby podarować Twojemu pupilowi maksymalny komfort wypoczynku.

Golden-Retriever